Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

Deli
Avtor: Edo Pelicon,

Otroški kotiček v Jakulinih

V Jakulinih se veselijo urejenega kotička za otroke. Na pobudo krajevne skupnosti Šmarje je Občina Ajdovščina uredila otroško igrišče z igrali.

Jakulini so droben zaselek v krajevni skupnosti Šmarje, znan predvsem po Matiji Vertovcu, ki se je tu rodil. Prav v bližini njegove rojstne domačije, pri počivališču za pohodnike na Vertovčevih poteh, je na novo urejen kotiček za otroke z igrali. Gugalnica, tobogan in vrtiljak so nameščeni na primerni gumijasti podlogi, ki blaži padce.

Nov otroški kotiček bo zagotovo poživil zaselek na robu krajevne skupnosti. Sredstva za naložbo v višini 5.000 evrov je zagotovila Občina Ajdovščina.  

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!