Logo MojaObčina.si

Ajdovščina

Deli
Avtor: Edo Pelicon,

Vipavska dolina na sejmu Expomego

Od četrtka do nedelje (22. do 25. februarja) bo v italijanski Gorici potekal eden najbolj obiskanih sejmov v naši okolici – Expomego, ki ga navadno obišče več tisoč ljudi z obeh strani meje.

Na sejmu se predstavljajo različne obrtno-podjetniške dejavnosti, od zunanje in notranje opreme, gradbeništva, avtomobilskega sektorja, energetskih sistemov, pa tudi gostinstva in turističnih destinacij. Za slovenske razstavljalce je ta prodajni sejem dobra priložnost za vzpostavitev ali utrditev prodajnih poti na čezmejnem trgu. Tega se zavedamo tudi v Vipavski dolini, zato se bodo na posebnem razstavnem prostoru pod enotno znamko Vipavska dolina predstavili lokalni ponudniki okusnih dobrot in izdelkov domače obrti. Našli nas boste v Hali D. Sejmišče je med delavniki odprto med 15. in 20. uro, v soboto in nedeljo pa med 10. in 20. uro. Vstop je prost.

TIC Ajdovščina

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!