Logo MojaObčina.si

Bled

Deli
Blejske novice
Avtor: Romana Purkart,

12. Silvestrovanje za otroke na Bledu se vrača na spodnjo ploščad Trgovskega centra Bled

Bled - Zadnji dan letošnjega leta bodo otroci že tradicionalno kot prvi zakorakali v novo leto. Od 14.30 naprej  bosta zbiranje otrok na spodnji ploščadi Trgovskega centra Bled popestrila brata Malek s cirkuško animacijo. Ob 15. uri bo uraden začetek prireditve napovedala letošnja moderatorka in pevka Andreja Zupančič, ki s pesmicami za najmlajše že dolga leta skrbi za glasbeno dogajanje na otroških prireditvah širom po Sloveniji. V programu bosta sodelovala tudi dva Gorenjca, klovn Jaka in mladi čarodej Magic Erik, ki smo ga spoznali v eni od letošnjih televizijskih oddaj Dan najlepših sanj. Nastopajočim bo skupaj z najmlajšimi zagotovo uspelo priklicati Dedka Mraza, ki je za letos obljubil še posebej zdrava darila slovenskega porekla. Tudi letos bodo otroci simbolično odštevali zadnje sekunde starega leta skupaj z županom Janezom Fajfarjem, ki bo z nastopajočimi nazdravil novemu letu z otroškim šampanjcem. 

Prostovoljci! Organizatorji tudi letos potrebujemo nekaj prostovoljcev, ki bodo tik pred začetkom prireditve pomagali pripraviti prizorišče in skrbeli za nemoten potek prireditve. Pomoč bomo potrebovali med 14.00 in 17.30. Vaših prijav bomo zaradi lažje organizacije veseli čim prej na 041-710-970 ali na toni.mezan@bled.si. Društvom iz Občine Bled bomo odziv na to povabilo upoštevali pri točkovanjih za nekatere razpise v prihodnjem letu. Vnaprej hvala!

Toni Mežan, podžupan

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!