Logo MojaObčina.si

Bled

Deli
Blejske novice
Avtor: Romana Purkart,

Kmalu nov obvoz za Zasip

Bled - Kot smo napovedali, bo v naslednjih 2-3 tednih urejen nov asfaltiran obvoz za Zasip, tokrat ponovno začasno po Prešernovi in Rečiški cesti mimo Infrastrukture Bled na novo obvoznico in preko nje po cesti v Vintgar. Tako bo do spomladi, v vmesnem času se bo preuredilo križišče obvoznice s Partizansko cesto na Buču in položil nov magistralni vodovod pod traso sedanjega obvoza na vzhodni strani proti Seliški cesti.

V tednih do Novega leta je zaprto tudi križišče Kolodvorske in Rečiške ceste, kjer se preurejajo križanja in navezava različnih komunalnih vodov. Popolnoma na novo pa je že urejen vodotok Rečice v njenem zgornjem delu od Rečiške do Partizanske ceste, ki bo spomladi tudi intenzivno ozelenjen in bo krajinsko dopolnjeval siceršnji cestni poseg v odprt prostor.

Oglejte si tudi