Logo MojaObčina.si

Bled

Deli
Blejske novice
Avtor: Romana Purkart,

Spremenjen prometni režim v Betinu

Bled - Zaradi izgradnje priključkov na Lisice in na Koritno je v Betinu spremenjen prometni režim. Vozila, ki na Lisice pripeljejo iz smeri Lesc, gredo po gradbišču, torej po obstoječi cesti do Lisic, vozila, ki iz smeri Lesc vozijo proti Bledu, pa zavijejo na obvozno cesto po starem Betinu. Vozila, ki gredo na Lisice iz smeri Bleda, gredo na vrhu betinskega klanca na obvozno cesto in se peljejo do krožišča pri golfu, obrnejo proti Bledu in gredo potem po gradbišču do Lisic. Vozila, ki iz Lisic želijo proti Lescam, zavijejo proti Bledu, na blejskem krožišču obrnejo v smer Lesc, gredo na obvozno cesto in naprej proti Lescam.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!