Logo MojaObčina.si

Bohinj

Deli
Avtor: Moja Občina,

Odprt razpis za pridobitev certifikata Bohinjsko/from Bohinj

Na razpis za pridobitev certifikata Bohinjsko/from Bohinj, ki zagotavlja geografsko poreklo in visoko kakovost, se lahko prijavite za jedi in pijače, pridelke in kulinarične izdelke, rokodelske izdelke in izdelke unikatnega in industrijskega oblikovanja. V postopku pridobitve certifikata kakovosti je treba prijaviti izdelke na razpis s prijavnico, ki jo dobite na spletni strani ali v pisarni Turizma Bohinj. Rok za prijavo je 24. november 2017. Vabimo vas, da še pred prijavo kontaktirate Center za kakovost (040 229 079 – Jana Vilman Proje), kjer vam bodo priskočili na pomoč pri prijavi ter pripravi oznak in embalaže za izdelke.

Turizem Bohinj – Center za kakovost

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!