Logo MojaObčina.si

Borovnica

Deli
Avtor: ,

ANKETA O NAČINU IN IZBOLJŠANJU INFORMIRANJA O DOGAJANJU V OBČINI BOROVNICA

Občani Borovnice se lahko o dogajanju v občini informirajo na številne načine, od medobčinskega glasila "Naš časopis", prek različnih - tudi občinske - spletne strani in FB profilov, do informiranja "od ust do ust". Z namenom identificirati glavne vire informacij o delu občinske uprave in dogajanju v občini ter pridobiti oceno in predloge za izboljšanje spletne strani in FB profila občine smo pripravili kratko spletno anketo, ki je do 30. 4. 2018 objavljena na: https://www.1ka.si/a/164459. Vljudno vas naprošamo, da jo izpolnite.  Vzelo vam bo okoli 5. minut časa. Hvala za vaše sodelovanje!

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!