Logo MojaObčina.si

Borovnica

Deli
Avtor: ,

POMOČ OBČANOM PRI PRIDOBIVANJU SOCIALNIH POMOČI

Vse občane, ki potrebujejo različne vrste socialnih pomoči obveščamo, da smo v sodelovanju s Centrom za socialno delo Vrhnika z januarjem 2018 do konca leta preko socialnih del zaposlili osebo, ki vam lahko nudi nasvete in pomoč pri pridobivanju različnih vrst socialne  pomoči in pri izpolnjevanju obrazcev, ki so potrebni za pridobitev pomoči. Ob torkih lahko dobite pri gospe Brigiti Pristavec omenjene nasvete in pomoč med 8.00 in 12.00 ter 13.00 in 15.00 v sprejemni pisarni Občine Borovnica, na Paplerjevi ulici 22, v Borovnici. Ob drugih delovnih dneh pa na Centru za socialno delo Vrhnika, v času uradnih ur.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!