Logo MojaObčina.si

Brezovica

Deli
Kultura
Avtor: Kulturno Društvo Janez Jalen,

2. abonmajska predstava Hamlet v pikantni omaki

Cena velja le za vstopnice za izven.

Vljudno vabljeni na 2. abonmajsko predstavo Hamlet v pikantni omaki v izvedbi KUD Franc Kotar Trzin.
Predstava bo v petek, 24. 11. 2017 ob 19.30 uri v kulturnem domu Notranje Gorice.
Vstopnice za izven so še na voljo.

KUD Franc Kotar Trzin - Hamlet v pikantni omaki

Kaj je človek, če glavna sreča mu in prid vseh ur je spanje le in jed?
Žival, nič več. Italijanski dramatik Aldo Nicolaj si je za priredbo klasičnega Shakespearovega teksta “Hamlet” zamislil preobrat dogodkov tako, da je glavno prizorišče dogajanja postavil v grajsko kuhinjo Elsinorja. Kdo je resnično ubil starega kralja Hamleta – Klavdij s strupom za miši ali kar glavni kuhar Froggy, ko je kuhal tako dobro, da se je ubogi kralj prenajedel? Se bo Froggy lahko opral krivde in s kakšno ukano? Bo Hamlet jedel slaščice ali biftek? Kdo v kuhinji le poležava in zakaj ima kraljica Gertruda bradato dvojnico? Bo Inge delila posteljo s Horatiem – morda pa njega bolj zanima kdo drug? Zakaj si Ofelija kuha gost, črn peteršiljev zvarek?

To je komedija s petjem, plesom, igranjem in sabljanjem, kot je še niste videli!

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!