Logo MojaObčina.si

Brezovica

Deli
Tečaji in delavnice
Avtor: Mojca Pristavec Đogić,

3. odprte vaje prve pomoči - zlomi

Organizator: RDEČI KRIŽ SLOVENIJE - OBMOČNO ZDRUŽENJE LJUBLJANA - KO NOTRANJE GORICE

Vabljeni, da se nam vsako 3. sredo v mesecu pridružite na vajah v izvajanju postopkov prve pomoči. Ker nikoli ne vemo, kdaj nam tako znanje pride prav. Ko ga potrebujemo, pa je vredno zlata (včasih tudi življenja). Lahko se nam pridružite v praktičnem delu, lahko pa pridete le na ogled in osvežitev znanja.

V aprilu se dobimo 19. 4. 2017, kot vedno ob 19. uri v Gasilskem domu v Notranjih Goricah. Tema aprilskih vaj bodo zlomi. Oskrba zloma in imobilizacija je namreč zelo pomembna tudi pri poškodbah, ki same po sebi sicer ne ogrožajo življenja, pravilna prva pomoč pa lahko zmanjša bolečino, prepreči hujše posledice in zmanjša možnost nastanka trajnih invalidnosti ter skrajša čas zdravljenja.

KORK Notranje Gorice in PGD Notranje Gorice-Plešivica

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!