Logo MojaObčina.si

Črenšovci

Družabni dogodki
Avtor: Jožica Cigan,

21. tradicionalno srečanje društva A.R.O.

Društvo A.R.O. Trnje prireja v soboto, 2. septembra 2017 od 10. ure  dalje 21. tradicionalno srečanje lastnikov in ljubiteljev terenskih vozil iz Slovenije in tujine na poligonu "GOŠČE" v Trnju. Za vse, ki želijo sodelovati v povorki s terenskim vozilom organiziramio zbor ob 10. uri na bencinski črpalki (Petrol) v Odrancih. Na srečanju si lahko ogledate različna terenska vozila, vojaška vozila, preizkusite svoje vozilo na našem poligonu ali pa tekmujete na naši OFF ROAD dirki in osvojite katero izmed praktičnih nagrad.Veseli bomo vašega obiska.

Društvo A.R.O.
Jože Sarjaš, predsednik

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!