Logo MojaObčina.si

Črenšovci

Deli
Družabni dogodki
Avtor: Društvo Etno,

6. TRUCK SHOW Miting

https://www.facebook.com/events/290261168098983/
Spoštovani, 

Leto je naokrog in zopet se bliža praznik šoferjev in vas vabimo na že 6. TRUCK SHOW MITING, ki bo v soboto 17.06.2017 s pričetkom ob 10.00 uri v Športnem parku v Črenšovcih.

Namen srečanja je predvsem družabne narave, zato smo povabili in pričakujemo tudi šoferje in ljubitelje kamionov iz sosednjih držav. Lansko leto se je udeležilo dogodka prek 1500 obiskovalcev z cele Slovenije, tudi iz Avstrije, Hrvaške in Madžarske, letos jih še pričakujemo več!

Da pa bo ves dogodek čim bolj zabaven in atraktiven, pripravljamo tudi igre povezane s šoferskim poklicem in kamioni, pranje kamiona, poskrbljeno bo seveda tudi za jedačo in pijačo ter za glasbeni program in kako presenečenje. Zjutraj naslednji dan, že tradicionalen šoferski zajtrk!

Zaželjene so prijave za srečanje, ki jih zbiramo do 14.06.2017 na e-mail truckshowmiting@etnoinfo.com ali na 041 751 898 (Robert Špilak), kamor lahko pokličete tudi za vsa dodatna vprašanja in pojasnila. 
Dogodek bo letos za vozila brez konzumacije!
Zloščite vaše jeklene bizone in se nam pridružite na nepozabnem dnevu, namenjenemu samo vam! 

Šoferski pozdrav,
Organizacijski odbor 
TRUCK SHOW MITINGA


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!