Logo MojaObčina.si

Črenšovci

Deli
Avtor: Mitja Horvat,

Aeternum zapel na koncertu Pihalnega orkestra Gornja Radgona

Kulturno društvo Pihalni orkester Gornja Radgona, ki je bilo ustanovljeno pred 94 leti, je na dan samostojnosti in enotnosti v domu kulture v Gornji Radgoni pripravilo tradicionalni božično-novoletni koncert. Godbenikom je dirigiral Franek Radolič. Uvodni del koncerta je bil posvečen pred dvajsetimi leti umrlemu dolgoletnemu dirigentu radgonske godbe na pihala Franju Irgoliču.
Gost koncerta je bil kvintet Aeternum, ki se je predstavil z mešanim programom z božično tematiko. Skupaj s pihalnim orkestrom so nabito polni dvorani zapeli tudi priredbo pesmi Ne diraj mojo ljubav.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!