Logo MojaObčina.si

Dobrova-Polhov Gradec

Deli
Avtor: Gasper Tominc,

Srečno ob upokojitvi

Začelo in končalo se je oktobra. Janez Suhadolc se je kot izučen strojni ključavničar oktobra leta 1992 zaposlil pri Pošti Slovenije. Sprva je delal kot pismonoša na pošti 1111 Ljubljana, leta 1994 pa je prišel v domačo pošto 1356 Dobrova. Oktobra 2017 je po 23 letih službovanja na Dobrovi dočakal zasluženo upokojitev. Pošto je dostavljal v vasi Brezje, Gabrje, Osredek, Hruševo, pakete pa je prenašal tudi po Šujici in Dobrovi. Stranke so ga poznale kot silno prijaznega in ustrežljivega. Tudi sodelavci smo se lahko nanj vedno zanesli in nikoli mu ni bilo težko priskočiti na pomoč. Ker se je želel od nas primerno posloviti, nas je povabil v gostilno Pr' Prek na Šujici, kjer smo od dobri jedači in žlahtni kapljici obujali spomine in se veselili.
Janez, radi bi se ti zahvalili za tvoje delo in nesebično pomoč. Ostani dobre volje in naj ti zdravje služi še naprej.

Tvoji sodelavci

Oglejte si tudi