Logo MojaObčina.si

Dolenjske Toplice

Deli
Avtor: Sonja Kolenc,

Mobilno zbiranje starih aparatov

Komunala Novo mesto s podjetjem ZEOS d.o.o. sodeluje v akciji mobilnega zbiranja odpadne električne in elektronske opreme in baterij, ki bo potekala v sklopu ozaveščevalnega projekta na področju pravilnega ravnanja z e-odpadki in odpadnimi baterijami z naslovom Life Gospodarjenje z e-odpadki in s sloganom E-cikliraj. Projekt je sofinanciran s strani Evropske komisije in Ministrstva za okolje in prostor RS.

 

Mobilni zbiralnik bo dne 23.04.2018 od 11.00 do 13.00 postavljen v občini Dolenjske Toplice na lokaciji - parkirišče pri OŠ.

 

Občani bodo lahko na ta dan na lokacijah brezplačno oddali štedilnike, pralne stroje, zamrzovalne skrinje, hladilnike, računalnike, pomivalne stroje, pečice, mikrovalovne pečice, klimatske naprave, televizorje, radie, monitorje, male gospodinjske aparate in baterije.

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!