Logo MojaObčina.si

Duplek

Deli
Avtor: Matej Verbošt,

3. KROG ŠOLSKE KARATE LIGE

S samo štirimi našimi člani smo se udeležili 3. kroga šolske lige v Selnici ob Dravi, saj imamo v Februarju veliko aktivnosti in osvojili 2. in 5. mesto. V kategoriji kat je najprej nastopila naša Karin Ludvik, ki je žal mogla priznati premoč nasprotnice že v prvem krogu. Podobno se je zgodilo z Lucijo Mesarec, ki je po krajšem tekmovalnem oddihu znova nastopila. Z veliko željo je tokrat nastopil tudi Jan Ludvik, ki je imel smolo z žrebom in dobil podprvaka že v prvem krogu. Na koncu je s solidnim nastopom osvojil 5. mesto. V športnih borbah je nastopila Hera Agapito Masten in se pogumno podala v boj za odličja. V finalu je klonila proti tekmovalki iz Maribora in osvojila končno 2. mesto.

 

Vsem našim nastopajočim čestitamo,

Oglejte si tudi