Logo MojaObčina.si

Duplek

Deli
Avtor: Peter Brumen,

David Kraljić 3.mesto Evropski Kadetski pokal Koper 2017

V soboto  28.10.2017 in nedeljo 29.10.2017 se je odvijal Evropski Kadetski judo pokal Koper 2017. Po pozni odločitvi Evropske judo zveze se je tekmovanje za kadete , ki bi moralo biti v Grčiji organiziralo v Kopru . Judo zveza Slovenije je ob pomoči Judo kluba 25.maj Marezige  in Judo kluba Impol organizirala kot upamo ne zadnji Evropski pokal v Kopru. V Kopru je nastopilo 229 tekmovalcev iz 17 držav. V sklopu slovenske reprezentance so iz našega kluba nastopili v petek Staš Kokotovič in Filip Nipič. Staš se je v kategoriji do 60 kg prvo kolo boril proti Ukrajincu Ivan Pavlyuchok, kjer je v podaljšani borbi naredil napako in na žalost izgubil ter ostal brez uvrstitve. Filip je v kategoriji do 66 kg prvič nastopil kot kadet na velikem tekmovanju ter v prvem kolu izgubil proti Italijanskem predstavniku Davide Cesselli. Pokazal je dobro borbo vendar mu manjka še precej izkušenj. 
V nedeljo je stopil na blazine David Kraljić v kategoriji nad 90kg, ter v prvem kolu suvereno premagal Madžarskega tekmovalca Benedek Lenarta, V polfinalu se je pomeril z Kelc Timom , vendar je bil Tim spretnejši in zasluženo potnik v finale. Na Davida je v boju za tretje mesto čakal mlajši nasprotnik Rozac Mark. David se ni pustil presenetiti ter je suvereno zaključil borbo in več kot zasluženo osvojil bronasto kolajno. 

Rezultati na : www.eju.net ali judo zveza slovenije

Galerija Slik: tukaj !
Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!