Logo MojaObčina.si

Gornji Petrovci

Deli
OBČINA GORNJI PETROVCI
Avtor: Sonja Kerčmar,

Dnevi odprtih vrat v vidrinem centru Aqualutra v Križevcih

Inštitut Lutra vas v času zimskih počitnic, od srede, 27. decembra do sobote, 30. decembra od 11.00 do 16.00 ure vabi na dneve odprtih vrat v vidrin center Aqualutra v Križevcih na Goričkem. Ogledali si boste lahko razstavo o vidri, bobru in njunih sorodnikih, izvedeli pa tudi veliko zanimivega o ohranjanju narave, čemur smo zavezani že dve desetletji. Posebej za otroke smo pripravili decembrsko obarvan izobraževalno-ustvarjalni kotiček. Več informacij o centru in napotke za pot najdete na spletni strani www.lutra.si.

V vidrinem centru vas pričakujemo!

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!