Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Peter Kavčič,

Razstava del Ivana Malavašiča

Med 18. decembrom in prvim januarjem je v avli občine Horjul potekala dokumentarna razstava o delu slovenskega mladinskega pisatelja ob umetnikovi 90-letnici rojstva. Razstava avtorice Sonje Malovrh je imela zgovoren naslov Poti Ivana Malavašiča, od samouka do vsestranskega umetnika in nam je približala življenje na deželi skozi oči avtorja. Na ogled so bila postavljena njegova literarna in likovna dela. Razstavo so pripravili: Muzejsko društvo Vrhnika, Cankarjeva knjižnica Vrhnika in Zavod Ivana Cankarja Vrhnika. Avtorica razstave je bila Sonja Malovrh.

 

Besedilo in fotografije: Peter Kavčič

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!