Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Občina Horjul,

Izgradnja fekalne kanalizacije s spremljajočo infrastrukturo v Zaklancu in po Stari cesti v Horjulu odlično napreduje

Trenutno najobsežnejši gradbeni projekt v Občini Horjul odlično napreduje. Od meseca novembra, ko je izvajalec pričel z deli je tako zgradil že več kot polovico fekalnega kanala, večji del meteornega kanala, omrežja javne razsvetljave, vzpostavljajo pa se tudi že ceste v stanje pred asfaltiranjem. Zahvaljujoč odličnim vremenskim razmeram ter sodelovanju vaščanov pri realizaciji projekta, dela potekajo nemoteno in tako se pričakuje zaključek del v pomladnih mesecih. Po terminskem planu  pa dobro napreduje tudi izgradnja čistilne naprave Horjul, na katero se bo povezalo tudi zgrajeno kanalizacijsko omrežje Zaklanca.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!