Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Občina Horjul,

Kakovost pitne vode na vodovodnih sistemih Občine Horjul

Zdravstvena ustreznost pitne vode na vodovodnih sistemih se presoja po kriterijih in velja, da je pitna voda ustrezna, kadar ne vsebuje mikroorganizmov in kemijskih parametrov v takšni količini, da bi to predstavljalo nevarnost za zdravje ljudi. V letu 2018 na podlagi do sedaj opravljenih analiz notranjega nadzora in državnega monitoringa pitne vode na vseh štirih vodovodnih sistemih ni bilo ugotovljene neskladnosti v nobenem izmed odvzetih vzorcev. Na podlagi rezultatov analiz ugotavljamo, da je bila oskrba s pitno vodo v prvem trimesečju v letu 2018 na območju Občine Horjul ustrezna in varna.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!