Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Občina Horjul,

Objava 2. javnega poziva LAS Barja z zaledjem

Na spletni strani LAS Barje z zaledjem je objavljen 2. javni poziv  z razpisno dokumentacijo za izbor operacij za izvajanje Strategije lokalnega razvoja LAS Barja z zaledjem za leta 2019,2020 in 2021. Poziv je odprt do 14.9.2018

 

Za potencialne prijavitelje bomo tudi tokrat organizirali delavnice , kjer bo bolj podrobno predstavljen javni poziv,  razpisna dokumentacija, ki je v tem pozivu malo spremenjena, upravičene stroške in obvezne priloge k prijavnici.  Delavnice bodo predvidoma potekale v maju  in juniju 2018.

 

Za ostale informacije lahko pokličete na gsm: 031/366-815 ali pošljete e-mail na info@lasbarje.si.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!