Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Občina Horjul,

Podaljšanje roka za posredovanje predlogov za imenovanje Občinske volilne komisije

Občina Horjul objavlja obvestilo k podaljšanju roka za posredovanje predlogov za imenovanje predsednika ter članov Občinske volilne komisije in njihovih namestnikov s povabilom št. 040-0002/2018-1 z dne 15.3.2018.


Predloge kandidatov za predsednika in člane občinske volilne komisije ter njihove namestnike oddajte do vključno 3.4.2018 v sprejemni pisarni Občine Horjul ali po pošti na naslov: Občina Horjul, Komisija za mandatna vprašanja, volitve in imenovanja, Občinski trg 1, 1354 Horjul.


V ostalem delu ostaja Poziv k evidentiranju in obrazec nespremenjen.

 Poziv k evidentiranju kandidatov - podaljšanje roka

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!