Logo MojaObčina.si

Horjul

Deli
Avtor: Občina Horjul,

Poteka sanacija vodohrama Lesno Brdo

Občina Horjul v želji po zagotavljanju ustrezne pitne vode veliko vlaga tudi v posodabljanje vodovodne infrastrukture. V preteklem tednu smo tako pričeli s sanacijskimi deli vodohrana Lesno Brdo. Prvotni namen, da vodohran termo in hidro izoliramo smo z odkopom ugotovili, da bo potrebno opraviti tudi ojačitev celotne vodovodne celice. Zato soizvajalci v tem tednu pričeli z omenjenimi deli, čeprav jim vreme ni ravno naklonjeno, kot pa kaže, bo tudi ta projekt v prihodnjih dneh uspešno zaključen, za kar se je potrebno zahvaliti predvsem odzivnim izvajalcem del, podjetju Janez Sečnik s.p. iz Butajnove in domačemu izvajalcu  Janez Marolt s.p. iz Korene.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!