Logo MojaObčina.si

Ig

Deli
OBČINA IG
Avtor: Andreja Zdravje,

Javni razpis za podelitev priznanj za leto 2018

Občina Ig objavlja Javni razpis razpis za podelitev priznanj za leto 2018. 

Priznanja Občine Ig se podeljuje posameznikom, gospodarskim družbam, samostojnim podjetnikom, zavodom, društvom, združenjem in drugim organizacijam za dosežke, ki prispevajo k boljšemu in kvalitetnejšemu življenju občanov in imajo pomen za razvoj in ugled ter prepoznavnost Občine Ig. Priznanja se podeljujejo za dosežke na področju gospodarstva, vzgoje in izobraževanja, športa, kulture, znanosti, zaščite in reševanja, ekologije in drugih področjih človekove ustvarjalnosti. 
Podeli se naziv Častni občan, Zata plaketa Občine Ig in Priznanja občine Ig, na prireditvi ob občinskem prazniku.
Rok za prijave je 9. februar 2018. 
Razpis je na voljo na podstrani Javne objave

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!