Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

Deli
Občina Ivančna Gorica
Avtor: Novice Občine,

25. Pohod po Jurčičevi poti v zimski idili

V zadnjih letih se je že zgodilo, da je bilo na Pohodu po Jurčičevi poti malo snega ali kakšna bela zaplata tu ali tam. Že zelo dolgo pa v večletnem obdobju »zelenih zim« na pohodu nismo doživeli zimske idile. Glede na to, da smo naročili sončno vreme, pohodnikom zimska pravljica zanesljivo ne uide.
Člani Planinskega društva Polž že nekaj dni utrjujejo pot, jutri se jih bo na pohod odpravilo več 10, tako da bo pot dobro urejena in pripravljena na pohodnike. Torej, za varno pot, sonce in zimski pridih jubilejnega pohoda je poskrbljeno. Na vas je le še, da se toplo obujete in oblečete. Pa seveda na dobro voljo ne pozabite.

Se vidimo v soboto na jubilejnem, 25. pohodu po Jurčičevi poti.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!