Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

Deli
Občina Ivančna Gorica
Avtor: Novice Občine,

FOTO: Pustno rajanje v Ivančni Gorici

Danes je na Sokolski ulici v Ivančni Gorici potekala tradicionalna PUSTNA POVORKA, ki sta jo pripravila Občina Ivančna Gorica in Zavod Prijetno domače v sodelovanju z organizatorjem Tržnice Ivančna Gorica, Zvezo kulturnih društev Ivančna Gorica in Plesno šolo Guapa.
Pustna povorka, ki ji je tudi letos takt dajala nepogrešljiva Stiška godba, je na svojo pot po Sokolski ulici krenila po 10. uri. Predstavile so se skupinske, družinske in posamezne maske ter v center Ivančne Gorice privabile številne obiskovalce.

Kaj vse se je dogajalo na pustno soboto na Sokolski, si oglejte v spodnji fotogaleriji.

Fotogalerija >>

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!