Logo MojaObčina.si

Ivančna Gorica

Deli
Občina Ivančna Gorica
Avtor: Novice Občine,

Napovednik dogodkov v Ivančni Gorici od 23. do 25. marca 2018

Prihajajoči vikend bo v občini Ivančna Gorica zaznamovan s številnimi prireditvami, na katere ste vljudno vabljeni.

Občina Ivančna Gorica, organizator tržnice v Ivančni Gorici in Zveza kulturnih društev občine Ivančna Gorica vabijo na tradicionalni 11. velikonočni Ivankin sejem, ki bo potekal v soboto 24. marca, od 8. do 12. ure na Sokolski ulici v Ivančni Gorici.
Zdravstveni dom Ivančna Gorica, za občane Občine Ivančna Gorica, organizira brezplačno usposabljanje iz področja temeljnih postopkov oživljanja z uporabo avtomatskega defibrilatorja. Usposabljanje bo v soboto, 24. marca, ob 9. uri, v prostorih zdravstvenega doma.

V dvorani župnijskega doma Šentvid pri Stični (po večerni sveti maši) bo potekal 3. Vidov večer, v soboto, 24. marca 2018 ob 18.30 uri. Tokrat bo gost arheolog Sašo Porenta iz Vira pri Stični, ki bo predstavil arheološko podobo Šentvida pri Stični in njegove okolice.
Krajevna skupnost Dob pri Šentvidu vabi na prireditev ob materinskem dnevu, ki bo v soboto, 24. marca 2018, ob 19. uri, v poslovnem prostoru Hrastov Dol (nekdanja podružnična šola).

Turistično društvo Ambrus vabi na tradicionalni velikonočni sejem v Ambrus, kjer se bodo predstavili ponudniki domače in umetnostne obrti.

Kulturno društvo Vidovo, Krajevna skupnost Šentvid pri Stični in OŠ Ferda Vesela Šentvid pri Stični pa vabijo na prireditev za materinski dan. Člani otroške in mladinske folklorne skupine Vidovo, pevski zbor OŠ Ferda Vesela, pevska zbora VIDOVO ter člani Gledališča Vidovo bodo mamicam in ženam, ki se bodo udeležile prireditve, podali posebno voščilo ob njihovem prazniku.

Vabimo vas, da si podrobnosti o posameznih dogodkih ogledate na povezavi Namig za premik.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!