Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

Deli
Avtor: Nika Testen,

2. Štokolofest v Desklah

Turistično društvo Korada Deskle - Anhovo vabi na 2. Štokolofest, ki bo v soboto, 25. 11. 2017, z začetkom ob 12. uri, na taborniškem prostoru v Gorenjih Desklah, kjer bo potekalo tekmovanje parov v pripravi štokola. Letos bo vzporedno potekalo tudi tekmovanje v pripravi ocvirkovce, zato vas vabimo, da na ta dan prinesete na prostor dogajanja svojo ocvirkovco, da jo bomo ocenili. Ocenjevanje štokola in ocvirkovc se bo začelo po 14. uri.


Po zaključku ocenjevanja bomo (po)jedli štokolo in ocvirkovce. Vse druge informacije dobite na telefonski številki

031 276 228 ali 031 610 938 ali info@td-korada.si.


Lepo vabljeni!

 Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!