Logo MojaObčina.si

Kanal ob Soči

Deli
Avtor: Matejka Maver,

Družinski center Trojka

Družinski center Trojka  je projekt Medobčinskega društva prijateljev mladine za Goriško, ki ga z 80 % financira Ministrstvo RS za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, 20 % sredstev zagotavljajo goriške občine. Vsebine v projektu so v prvi vrsti namenjene družinam z nepolnoletnimi otroki, vabljeni pa so tudi vsi drugi.

 

Vse dejavnosti so brezplačne in jih izvajamo v prostorih na sedežu društva. Strokovno usposobljeni zunanji sodelavci izvajajo predavanja in delavnice za senzibilno starševstvo, za medvrstniško in medgeneracijsko komunikacijo, individualna psihosocialna svetovanja, učno pomoč, ustvarjalne delavnice in občasno varstvo otrok. Obenem so naši prostori namenjeni za neformalna druženja, klepet, igro. Izposojamo dobre igrače in nudimo pomoč pri izpolnjevanju vlog za humanitarne pomoči.

 

Ekipa Družinskega centra Trojka

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!