Logo MojaObčina.si

Kidričevo

Deli
Avtor: Uroš Leskovar,

Zimsko veselje na Trebežu

Vreme nam je letošnje zimske počitnice šlo na roko, saj nam je nasulo veliko količino snega, kar smo lovrenški gasilci dodobra izkoristili. V soboto, 25. februarja, smo pričeli z urejanjem smučarske proge in vlečnice na Trebežu. Hrib je od Lovrenca na Dravskem polju oddaljen slaba 2 kilometra, ponuja pa nam smučarsko progo dolžine 150 metrov, kar je ravno dovolj za pravo otroško veselje na sankah in smučeh. Vlečnica je obratovala cel teden, kar je prišlo prav predvsem šolarjem, ki so v tem tednu preživljali šolske počitnice. Med vikendi pa smo se zbirali v večjem številu in zadovoljni opazovali zimsko veselje na snegu.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!