Logo MojaObčina.si

Kobarid

Deli
Avtor: Nataša Hvala Ivančič,

Revija pevskih zborov Zgornjega Posočja

V okviru meseca kulture je tudi letos v Kobaridu potekala tradicionalna Revija pevskih zborov Zgornjega Posočja, ki jo organizira JSKD Izpostava Tolmin ob podpori vseh treh Posoških občin.

Revija je potekala tri dni, in sicer v petek in nedeljo v Tolminu, v soboto pa v Kobaridu. Na treh koncertnih večerih je zapelo 19 pevskih sestavov, ki skupno štejejo okoli 300 pevcev, po strokovni plati pa je revijo spremljal skladatelj in zborovodja Ambrož Čopi. 

 
V Kobaridu so nastopili in obiskovalcem, v nabito polni dvorani kobariškega Kulturnega doma, polepšali večer:  Vocal Bača Podbrdo, Vokalna skupina Gadičke Tolmin, Mešani pevski zbor "Canto ergo sum" Tolmin, Vokalna skupina Drežnica, Vokalna skupina Snežet, Komorni zbor Iskra Bovec in Mešani pevski zbor Planinska roža Kobarid. 


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!