Logo MojaObčina.si

Kobarid

Deli
Avtor: Nataša Hvala Ivančič,

48. novoletno srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Posočja

48. srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Posočja bo v soboto, 20. januarja 2018, v Kobaridu.

V okviru srečanja bo ob 14. uri v dvorani Doma Andreja Manfrede v Kobaridu (Gregorčičeva 20) potekala okrogla miza, na kateri bodo župani in drugi vabljeni gostje z obeh strani predstavili problem demografije in spregovorili o možnih rešitvah v prihodnje. Okrogle mize se bo udeležil tudi minister za Slovence v zamejstvu in po svetu Gorazd Žmavc.

 

Srečanje se bo nadaljevalo ob 17. uri v Kulturnem domu Kobarid, kjer bo potekala osrednja prireditev s kulturnim programom in podelitvijo Gujonovih priznanj. Slavnostni govornik bo predsednik Državnega zbora Republike Slovenije dr. Milan Brglez.

Vljudno vabljeni! 

 

 

Oglejte si tudi