Logo MojaObčina.si

Kobarid

Deli
Avtor: Nataša Hvala Ivančič,

48. novoletno srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Posočja

48. srečanje Slovencev Videmske pokrajine in Posočja bo v soboto, 20. januarja 2018, v Kobaridu.

V okviru srečanja bo ob 14. uri v dvorani Doma Andreja Manfrede v Kobaridu (Gregorčičeva 20) potekala okrogla miza, na kateri bodo župani in drugi vabljeni gostje z obeh strani predstavili problem demografije in spregovorili o možnih rešitvah v prihodnje. Okrogle mize se bo udeležil tudi minister za Slovence v zamejstvu in po svetu Gorazd Žmavc.

 

Srečanje se bo nadaljevalo ob 17. uri v Kulturnem domu Kobarid, kjer bo potekala osrednja prireditev s kulturnim programom in podelitvijo Gujonovih priznanj. Slavnostni govornik bo predsednik Državnega zbora Republike Slovenije dr. Milan Brglez.

Vljudno vabljeni! 

 

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!