Logo MojaObčina.si

Kobarid

Deli
Avtor: Nataša Hvala Ivančič,

Defibrilator tudi v vasi Idrsko

Krajevna skupnost Idrsko- Mlinsko je s sklepom Sveta krajevne skupnosti in s soglasjem Občine Kobarid  s sredstvi za poslovanje Krajevne skupnosti kupila defibrilator Defibtec tip DCF- E110 z ogrevano zunanjo omarico in masko za predihavanje.

Defibrilator je nameščen sredi vasi na bivši »Mlekarnici«, kjer je bilo pred montažo defibrilatorja potrebno poskrbeti, da je v stavbi električno omrežje, ki je bilo pred leti odklopljeno. Ob zaključku montaže je gasilec Primož Benko delovanje aparata preveril in ga vnesel v  sistem.

Uradno odprtje z izobraževanjem bo Krajevna skupnost Idrsko - Mlinsko organizirala 30. marca 2018. 


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!