Logo MojaObčina.si

Kobarid

Deli
Avtor: Nataša Hvala Ivančič,

Kobariška telovadnica odpira svoja vrata

V športni dvorani Kobarid se je zaključila zamenjava parketa in telovadnica bo od četrtka, 23. novembra 2017 dalje odprta za uporabnike. Urnik ostaja nespremenjen in je objavljen v priponki. 

Skupna vrednost investicije je znašala 73 tisoč evrov. Občina Kobarid je del sredstev, okoli 42 tisoč evrov, pridobila na razpisu Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, razliko pa je zagotovila v Rebalansu II. Proračuna Občine Kobarid za leto 2017.

 

Z zamenjavo parketa je kobariška telovadnica dobila dokončno novo podobo. Telovadnica bo uradno predana namenu v petek, 1. decembra 2017, ko se bosta na parketu pomerili ekipa KMN Oplast Kobarid in FC Maribor. 

 


Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!