Logo MojaObčina.si

Komenda

Deli
Avtor: Orientacijski Klub Komenda,

Orientacisti na trening kampu

Pretekli vikend se je zaključil naš prvi trening kamp mladinskih kategorij v tem šolskem letu, ki smo ga izvedli na Črnem Vrhu nad Idrijo. Pisano druščino komendskih orientacistov je gostil Kmečki turizem pr Mark. Oni so skrbeli za raznoliko prehrano, mentorji pa za zanimive treninge in dobro počutje. Po jutranji telovadbi je sledil zajtrk, nato prvi trening, po kosilu pa še eden. Otroci so bili razdeljeni v 4 skupine glede na njihovo orientacijsko znanje. Oba večera smo popestrili s kvizom – enega z orientacijskim kvizom, drugega s kvizom splošne razgledanosti. Stroga žirija mentorjev ni imela veliko dela, saj so otroci pokazali veliko znanja. Za popestritev smo obiskali tudi vojni muzej in spoznali marsikaj novega – npr. kako dragocene so bile med vojno konzerve, kako so pisali šifrirane sporočila.

Trening vikend smo zaključili z udeležbo na prvi tekmi Zimske lige z zanimivim naslovom – Diamant. Za dodatni adrenalin je poskrbel skupinski štart, ki je zanimiv tudi za navijače. V začetku decembra tj. 2. 12. 2017 bomo pripravili prvo tekmo Zimske lige tudi v Komendi v bližini Suhadol.. Več informacij boste v prihodnjih dneh lahko našli na naši spletni strani www.ok-komenda.si in na facebooku.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!