Logo MojaObčina.si

Komenda

Deli
Avtor: Boštjan Veinhandl,

Judoisti osvojili ekipno 2. mesto na Pokalu Velenja

V soboto, 20. januarja 2018 se je v Velenju odvijal judo pokal, kjer so judoisti Judo kluba Komenda s svojimi podružnicami v Kamniku in Tuhinju izmed enajstih klubov, ki so se v kategoriji U10 in U12 potegovali za pokal, osvojili ekipno 2. mesto. Vsaka zmagana borba štirinajstih judoistov, ki so se borili v teh dveh kategorijah je prinesla točke in seštevek je pokazal odličen rezultat, ki je zelo razveselil naše tekmovalce. Sicer se je tekmovanja udeležilo več kot 200 judoistov iz 13 klubov. Več kot odlično so se borili tudi vsi naši člani, ki so začeli trenirati šele letos in so že zaplavali v tekmovalne vode.

 

Rezultati:

U8
1. mesto ..............Matic Levec
2. mesto..............David Kuhar
4. mesto..............Filip Strnad

U10 in U12

1. mesto............ Nik Levec
1. mesto............ Darko Erić
1. mesto.............Gašper Romšak
1. mesto............Gal Podbelšek
1. mesto.............Karim Veinhandl

2. mesto............ Manca Kastelic
2. mesto............ Naja Pavli
2. mesto............ Leon Adrović
2. mesto............ Luka Kuhar
2. mesto............ Tristan Petrusić

3. mesto……… Matevž Romšak

5. mesto........... Ažbe Torkar
5. mesto........... Mykhailo Olishevski

 

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.

Jožef Pavlič 28. 01. 2018

Čestitam mladim judoistov za ta velik uspeh, prav tako njihovim trenerjem. Le tako naprej, kajti le zavzeto delo - treningi - prinašajo rezultat. Komenda bo tako lahko postala eden izmed glavnih centrov juda v Sloveniji. Všeč mi je, da so mladi tekmovalci na fotografijah, ko prejemajo medalje, pa tudi sicer. Edino kar pogrešam, je pri nekaterih fotografijah slabša kakovost, čeprav so tekmovalci prepoznavni, predvsem pa podpisi (ime in priimek, starost, osvojena medalja ...) Tekmovalci in trenerji se poznajo, ožji krog občanov tudi, širši krog pa ne. Vem, da je to več dela, a fotografije bi morale biti podpisane, je to zelo dragoceno za poznejše čase, dokumentacijo kluba. Čez leta nihče več dobro ne ve, kdaj je bilo to, kje, kdo je bil tam. Posebej pri starejših nepodpisanih fotografijah. Sam sem jih takšne dobil iz raznih virov, nekatere stare več kot sto let, pa nihče ne ve, kdo je na njih. Vse dobro in še veliko tako razveseljujočih novic! Čestitke vodstvu kluba in trenerjem, da mlade navdušujejo za šport, prestajanje naporov in jih s tem dobro pripravljajo na poznejše zahtevno življenje!