Logo MojaObčina.si

Komenda

Deli
Avtor: Franc Poglajen,

XXXI. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE

XXXI. ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE

 

Davnega leta 1987 je Šahovski klub prvič izvedel ODPRTO PRVENSTVO KOMENDE za mlade igralce do 20 leta starosti. Na prvem turnirju je zmagal Boštjan Grošelj. Tekmovanje je postalo tradicionalno in je potekalo vsako leto. Na teh turnirjih so nabirali iskušnje mladi igralci in nekateri so osvajali naslove državnih prvakov in nekateri prišli do naziva mednarodnih mojstrov in velemojstrov.

Na letošnjem turnjri, ki je potekal v soboto 23. 12. 2017 v klubskih prostorih je nastopilo 11 igralcev. Prepričljivo je zmagal Jernej ZIDAR, brez poraza. Drugo mesto je osvojil Teo Cimperman in 3. mesto je osvojil Martin Perme.

Poglajen Franc

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!