Logo MojaObčina.si

Litija

Deli
Šport
Avtor: Tomaž Lihtenvalner,

18. Pohod po oglarski poti

Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO DOLE PRI LITIJI in DRUŠTVO OGLARJEV OGLARSKE DEŽELE
Vstopnina: 10€

Dragi pohodniki in prijatelji Oglarske dežele, maj je že tradicionalno mesec, ki je pri nas še posebno pester!

V soboto, 12. maja 2018, vas vabimo na 18. Pohod po oglarski poti!

Start pohoda bo med 7. in 9. uro pred Lovskim domom na Dolah pri Litiji. Pot sredogorskega tipa je markirana, razgibana in ne zahteva posebne fizične pripravljenosti. Dvanajst kilometrov in štiri ure svežega zraka, neokrnjene narave in bogate kulturne dediščine bodo popestrili pridni oglarji, spretni tesarji in prijazni domačini. Ljubeznive gospodinje vam bodo ponudile slastne domače dobrote. Druženje ob kopah je doživetje, zaradi katerega se mnogi vračajo k nam. 

Za več informacij smo vam na voljo na info@dole.si, 031 264 808 in www.dole.si.

Športno društvo Dole pri Litiji in Društvo oglarjev Oglarske deželeOglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!