Ljubljana

Deli
Avtor: Gd Zelena Jama,

ZLATO-BRONASTA TELOVADKA - Avstralija, Melbourne 2018

AVSTRALIJA, Melbourne 2018 - Pretekli vikend se je odvijal svetovni pokal v ženski športni gimnastiki, kjer je nastopila tudi naša telovadka Tjaša Kysselef.
V kvalifikacijah je tekmovala na treh orodjih, svojem paradnem orodju preskoku, gredi in parterju. Na preskoku je v kvalifikacijah naredila napako in se z osmim kvalifikacijskim mestom uvrstila v finale, na parterju je bila peta in na gredi ostala na mestu prve rezerve, in sicer devetem mestu.

V soboto, 24.2., so se odvijali finalni nastopi. Tjaša Kysselef je na preskoku odlično opravila z obema skokoma in dobila visoko oceno 13.800, katere tekmice niso uspele "preskočiti". Osvojila je fenomenalno prvo mesto, prvič v svoji tekmovalni karieri. Postala je ZLATA DAMA. Odlično razpoložena in pripravljena je z eleganco in odločno izvedeno vajo tudi na parterju osvojila odlično tretje mesto. V enem dnevu so jo nagradili z nazivom BRONASTA DAMA.

Tjaša Kysselef se je iz Avstralije vrnila kot ZLATO-BRONASTA DAMA!

V Avstralijo smo jo pospremili z besedami oz rekom "IF YOUR DREAMS DO NOT SCARE YOU, THEY ARE NOT BIG ENOUGH!" in Tjašine sanje so vsekakor "strašljive", a vsekakor dosegljive"

DreamTeam GD Zelena jama je preponosen in vesel!