Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

Deli
Avtor: Peter Kavčič,

Dela ovira slabo vreme

V občini Log - Dragomer intenzivno gradijo del vodovodnega omrežja in kanalizacije. Izvajalec gradbenih del pri križišču pri trgovini Mercator je podjetje TELEG-M, katerega zaposleni so konec novembra poskrbeli za izkop kanala za sanitarno kanalizacijo in primarni vodovod, polaganje cevi in zasip kanala na levem delu regionalne ceste od Ljubljane proti Vrhniki. Ob tem so položili 400 m cevi in jih zasuli. Na začetku decembra so se lotili gradnje sekundarnega vodovoda na desnem robu že omenjene ceste. Pri Mercatorju na Cesti Dolomitskega odreda bodo zgradili vodovod, sanitarno kanalizacijo in obnovili 60 m vozišča. Žal trenutno slabe vremenske razmere z zelo nizkimi temperaturami ne dovoljujejo tekoče izvedbe del na terenu, kar bo nekoliko vplivalo na terminski potek gradnje.

Peter Kavčič

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!