Logo MojaObčina.si

Log - Dragomer

Deli
Avtor: Peter Kavčič,

Sneženje ni upočasnilo obnove Stare šole

Kljub sneženju in slabim vremenskim razmeram so dela februarja, ko je zima ponudila vse prej kot ugodne vremenske razmere za gradbeništvo, potekala nemoteno.

Od februarja do začetka marca so delavci rušili dotrajane lesene stropove in predelne stene v sanitarijah. Zaradi temeljite obnove so odstranili obstoječe tlake in predelne stene v kleti. Mimoidoči lahko opazite, da izvajalec ruševine najprej odloži ob objektu in jih nato odpelje na deponijo. Potekajo pa tudi že priprave na gradnjo, torej zidarska in betonska dela.

 

Peter Kavčič, fotografije: arhiv občine Log - Dragomer

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!