Logo MojaObčina.si

Logatec

Deli
Avtor: Renata Gutnik,

V petek, 20. aprila 2018 brez elektrike: Lavrovec, Vrh nad Rovtami, Hleviše, Hlevni vrh

Elektro Ljubljana d.d., Distribucijska enota Ljubljana okolica nadzorništvo Žiri obvešča odjemalce, da bo v petek dne 20.4.2018 od 8:00 do 18:00 ure, zaradi del na distribucijskem omrežju in napravah prekinjena dobava električne energije odjemalcem, ki so oskrbovani iz naslednjih TP: PODLESC, PODLESC-ŽNIDAR, JEREBEC, LAVROVEC, ŠKRBINK, GOLI VRH, BLAŽEVEC, SMREČJE, VRH NAD ROVTAMI, HLEVIŠE, HLEVIŠE-ŽUST, HLEVNI VRH. V primeru slabega vremena bodo dela prestavljena.

Elektro Ljubljana d.d., se svojim odjemalcem zahvaljuje za razumevanje.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!