Logo MojaObčina.si

Logatec

Deli
ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
Avtor: Miro Petrovec,

Čistilna akcija

Danes smo se pridružili akciji ''očistimo Logatec''. Z našimi mladimi tekači smo se dobili pri kapelici pod Sekirico, razdelili vreče in rokavice, se razdelili v skupine in šli v akcijo. Nekateri so pripeljali s seboj tudi starše. Na Sekirico smo se podali s treh strani. Bili smo zelo temeljiti in smo nabrali tri polne vreče smeti. Največ je bilo plastičnih vrečk in steklenic. Vse smo odložili na zbirno mesto na parkirišču, razdelili zasluženo malico in šli domov v prepričanju, da smo naredili nekaj koristnega. Poleg čistoče šteje tudi ozaveščenje mladih o pomenu varovanja okolja.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!