Logo MojaObčina.si

Logatec

Deli
Avtor: Janko Repenšek,

AKCIJA RKS »SOSED SOSEDU SOSED« V LOGATCU

Akcija je potekala v soboto 2. decembra v organizaciji OZ RKS Logatec v izvedbi sekretarke Dragice in skupine prostovoljcev. Odziv Logatčanov je bil izjemen, še posebej, ker smo pri tokratnem zbiranju artiklov posebej omenjali, da bodo prejemniki otroci šibkejših družin v Logaški občini, ki sicer prazničnih priboljškov nebi  bili deležni. V času akcije med 8.00 in 19.30 uro smo tako nabrali za tri polne velike vozičke artiklov in tudi nekaj denarja v skoraj majhnega medvedka-šparavčka.

Zahvala vsem ki ste darovali, osebju Mercatorja in ekipi OZ RKS Logatec.
Besedilo in foto: Janko Repenšek

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!