Logo MojaObčina.si

Logatec

Deli
ŠPORTNO DRUŠTVO TEK JE LEK
Avtor: Miro Petrovec,

Druga tekma za mlade v Pivki

 

V četrtek, 14.12. je bila v  Pivki druga tekma v atletiki za mlade. Mladi atleti ŠD Tek je lek so bili  tudi tokrat uspešni, predvsem so bili pa vsi navdušeni, uživali v tekmovanju in med vožnjo s kombijem. Tekmovanje je v dvorani, nastopajo v tekih na 30m in 300m, skačejo v daljino in tečejo štafeto. Vzdušje je enkratno, večina tekmuje z veseljem, predvsem pri mlajših še ni prevelikih razlik med tistimi, ki trenirajo več in ostalimi. Trudimo se ustvariti prijetno vzdušje, kjer ni primarna uspešnost na tekmovanju ampak tekmovanje samo. Upamo, da to pelje v pravo smer in bodo tudi manj uspešni v atletiki uživali in ostali povezani s športom v taki ali drugačni obliki celo življenje. To pa mora biti glavni cilj ukvarjanja s športom mladih, mar ne!

Oglejte si tudi