Logo MojaObčina.si

Lukovica

Deli
Avtor: Viktor Jemec,

Spust Gregorčkov po Vrševniku v Rafolčah

Kotiček za igrarije in ustvarjanje ŠTD Rafolče je spet priredil spust ladijc po Vrševniku v nedeljo, 11. marca 2018 ob 17.15 po potoku ob brunarici. Vaščanke in vaščani so pripeljali otroke, ki so letos naredili ladijce iz naravnih materialov  kar doma in  se pridružili  praznovanju prihoda pomladi. Vsepovsod se sliši, kako se ptički ženijo, ko dan postaja vedno daljši in se zato po tradiciji „luč vrže v vodo“. Udeležba je bila letos manjša kot pretekla leta, vendar bo drugo leto drugače...
Po veselem dogodku so svoje ladjice udeleženci odnesli s seboj domov, da jih uporabijo še prihodnje leto....

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!