Logo MojaObčina.si

Mengeš

Deli
Avtor: Tina Drolc,

Prednovoletno srečanje veterank in veteranov GZ Mengeš

V petek, 1. decembra 2017 so se na tradicionalnem prednovoletnem srečanjem zbrali veteranke in veterani Gasilske zveze Mengeš.
Okrog 60 udeležencev je v imenu Komisije za veterane GZ Mengeš najprej pozdravil njen predsednik Štefan Borin, v nadaljevanju pa so zbrane nagovorili še podžupan občine Mengeš Bogo Ropotar, poveljnik Štaba CZ občine Mengeš Franc Hribar, poveljnik GZ Mengeš Miha Verbič in predsednik GZ Mengeš Janez Koncilija, ki je predstavil tudi kratek pregled opravljenega dela v iztekajočem se letu. Po nagovorih z izrečenimi voščili je nadaljevanje srečanja je potekalo ob prigrizku in sproščenem pogovoru med udeleženci o vsakodnevnih dogodkih, pa tudi na prehojeno pot in delo v gasilski organizaciji.  

Besedilo: Tina Drolc
Foto: Miha Verbič, Robert Ručigaj

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!