Logo MojaObčina.si

Mengeš

Deli
Avtor: Šd Partizan Mengeš,

1. Odprti turnir Slovenije za mladince in mladinke v namiznem tenisu

V nedeljo, 15. 10., je bil v Cerknici 1. odprti turnir za mladince in mladinke v sezoni 2017/2018. Na turnirju je nastopilo 27 mladincev in 31 mladink iz 21 slovenskih namiznoteniških klubov. Uspešno je nastopilo 9 mladincev in 4 mladinke iz NTS Mengeš.

Po igranju v skupinah, kjer sta se prvo in drugo uvrščena uvrstila v finalni del tekmovanja, so v finalu pri mladincih igrali Aljaž Frelih, Bor Rutar, Matej Prezelj, Javor Zavec, Tim Pavli in Rok Trtnik.

Pri mladinkah pa so v finalnem delu tekmovale Katarina Stražar, Tara Kobetič in Nika Kobetič.

 

Besedilo: Mlaj

Foto: David Orešnik


Rezultati:

Mladinci:

1. mesto: Rok Trtnik

9. - 16. mesto: Aljaž Frelih, Bor Rutar, Tim Pavli.

 

Mladinke:

2. mesto: Katarina Stražar

3. - 4. mesto: Tara Kobetič

9. - 16. mesto:Nika Kobetič

 

 

Oglejte si tudi