Logo MojaObčina.si

Mengeš

Deli
Avtor: Helena Šinkovec,

Bronasti na turnirju v badmintonu v BIT centru

Prvo nedeljo v decembru so se mengeški rekreativni badmintonisti po daljšem času odpravili na turnir v Ljubljano, in sicer na turnir Li-Ning GRAND PRIX BIT OPEN 2017. Konkurenca je bila močna, a kljub temu so se zelo približali stopničkam oziroma so nanje tudi stopili.

V kategoriji ženskih dvojic sta Nina Dodič in Helena Šinkovec po precej izenačenih dvobojih osvojili bron. Prav tako sta tretje mesto osvojila vedno bolj uigrana Andrej Kuči in Jure Šinkovec. Jure se je pomeril še v konkurenci posameznikov in po mnogih napetih tekmah osvojil četrto mesto. V kategoriji mešanih dvojic sta do "malega finala" prišla tudi Helena Šinkovec in Igor Tomazin, ki sta prvič skupaj odigrala na turnirju, in bila na koncu četrta.
V
 prihodnjem letu bo še kar nekaj priložnosti za dopolnitev bogate zbirke odličij z rekreativnih turnirjev v badmintonu. Verjamemo, da bodo naši badmintonisti te priložnosti dobro izkoristili.

Besedilo in foto: Helena Š.

Oglejte si tudi

Komentarji

Za komentiranje se morate prijaviti.
Na ta prispevek še ni komentarjev. Bodi prvi!